مقدمه نویسی

مقدمه نویسی:

تودور جونز  در ابتدای کتاب  “اندیشمندان و ایده های سیاسی مدرن” این گونه می نویسد:

به یاد پدرم(father)

تشکر

 تمایل دارم،  تشکر خود را نسبت به مارک کاواناف[۱]،  دبیر اجرایی سابق  در راتلج[۲] بیان دارم،  به خاطر  پند های  گرانبها و درکی صبور  در خلال  آماده سازی و تکمیل این کتاب.  هم چنین می خواهم تا  از سَلَفِ وی  در راتلج ، پاتریک پروکتور[۳]، برای تشویق ثمر سازش برای هدایت من در این پروژه تشکر کنم. هم چنین از این که مرا کمک کرد تا سوار این زورق شوم و  بسترهای لازم را برای من، آماده نمود، تشکر نمایم.

تشکر های من ، دوستم اما هانتر[۴]  را نیز در بر می گیرد،  که ویرایش متن را  با اثربخشی و صبری زیاد انجام داد.  کسی که با او چند میهمانی ناهار را در “Ma Belle”  در آکسفورد داشتم، که نه تنها درباره  متن، بلکه درباره زندگی به طور کلی با هم حرف زدیم.

 در خلال سالهای بسیار، من تاریخ اندیشه سیاسی را درس داده ام،  تعدادی از دانشجویان ، مهربانانه  پیشنهاد کردند  که روزی باید کتابی از این دست بنویسم.  من به خاطر تشویق آنها ، از ایشان ممنونم  و نیز به خاطر کمک هایی که از طریق بحث ها و مناظره ها کرده اند. به طور دقیق در خلال، آماده سازی کتاب  و نزدیک شدن مرحله تکمیل، دوستان  و همکاران من در دانشگاه کاونتری، آلکس کازیمیاس[۵]،  منبعی ثابت از  تشویق آگاهانه و  اصیل و طنز آمیز برای من بودند.  همچنین ، باید از دوست دیگرم،  فرانسس بوراژ[۶] تشکر نمایم  و نیز از پدرم، یعنی برینمور[۷]  که در فوریه ۲۰۰۰ دنیا را وداع گفت، من این کتاب را، به یادبود  او تقدیم می کنم.


[۱] Mark Kavanagh

[۲] Routledge

[۳] Patrick proctor

[۴] Emma Hunter

[۵] Alex Kazamias

[۶] Frances Burrage

[۷] Brynmor

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *